BALTIC TALENTS WINNERS FOTO GALLERY CONTACTS   RU   ENG



Festivāla "Baltic Talents 2014" fināla laureāti:


2. vietas ieguvēja nominācijā "Vokāls" - Marina Smelova (5-7)


Uzvarētāja nominācijā "Deja" - Dina Darjana Puriņa (8-12)


Festivāla  "Baltic Talents 2014" fināla laureāti nominācijā "Vokāls"
Eduards Grundmanis, Nagornovas Māsas, Diāna Poluškina, Gors Kazarjans (8-12)



"Baltic Talents 2014" laureāts - deju kolektīvs "Virziens" gatavojoties priekšnesumam "Mēs varam"


Uzvarētāja nominācijā "Vokāls" - Julija Paršina (13-16)


"Baltic Talents 2014" laureāte - Anastasija Konovalova


Uzvarētāja nominācijā "Vokāls" - Diāna Poluškina (8-12)


"Baltic Talents 2014" laureāts - deju kolektīvs "Virziens" gatavojas dejai "Runča Sapnis"


Festivāla "Baltic Talents 2014" laureāte - Ilze Baika


Uzvarētāja nominācijā "Deja" - Ludmila Karpova (8-12)


"Baltic Talents 2014" laureāts - deju kolektīvs "Virziens"


"Baltic Talents 2014" laureāte - Sandra Ivanova


2. vietas ieguvēja "Baltic Talents 2014" finālā - Elīna Žiznevska (17+)


Uzvarētājas nominācijā "Vokāls" festivāla "Baltic Talents 2014" finālā - Nagornovas Māsas (8-12)


2. vietas ieguvējs nominācijā "Vokāls" festivāla "Baltic Talents 2014" finālā  - Gors Kazarjans (8-12)


"Baltic Talents 2014" fināla laureāti vecuma grupā no 8 līdz 12 gadiem


"Baltic Talents 2014" laureāts - deju kolektīvs "Virziens"


Uzvarētāja nominācijā "Vokāls" festivāla "Baltic Talents 2014" finālā - Lizy Rize (17+)




Festivāla "Baltic Talents 2013" fināla laureāti:


2013. gada 2. jūnijs, Rīga, "Palladium" koncertzāle


3. vietas ieguvēja nominācijā vokāls-solo - Madara Ustinova (17+)


  1. vietas ieguvēja nominācijā vokāls-solo - Anna Mingalejeva (13-16)


Festivāla "Baltic Talents 2013" fināla 1. nodaļas Grand Prix ieguvēja  - Eva (8-12)


2. vietas ieguvēja nominācijā vokāls-solo - Marina Smelova (5-7)


2. vietas ieguvējas nominācijā vokāls - Nagornovas Māsas (8-12)


Festivāla "Baltic Talents 2013" fināla 2. nodaļas Grand Prix ieguvējas - Janin Studio







Festivāla "Baltic Talents 2013" pusfinālu laureāti:


3. vietas ieguvēja nominācijā "Solo Deja" - Alina Čerņavka (8-12)



Uzvarētāja nominācijā "Solo vokāls" - Amanda Maržecka (13-16)



Uzvarētāja nominācijā "Solo vokāls" - Marta Viktorija Tigule (5-7)



2. vietas ieguvēja nominācijā "Solo vokāls" - Karina Timerbulatova (8-12)



3. vietas ieguvējs nominācijā "Solo vokāls" - Kristaps Solovjovs (8-12)



3. vietas ieguvējs nominācijā "Solo vokāls" - Alehandro (17+)



Festivāla laureāte - Daniela Šaitere



Uzvarētāja nominācijā "Solo deja" - Polina Semjonova (8-12)



1. vietas ieguvējs nominācijā "Solo deja" - Timurs Junusovs (17+)



2. vietas ieguvēja nominācijā "Solo vokāls" - Sanita Ķilupe (17+)



Festivāla "Baltic Talents 2012" fināla laureāti:
 



Uzvaretāja nominācijā "Solo deja" - Olga Aleksejeva (17+)




Uzvaretāja nominācijā "Solo vokāls" - Darja Žuravļova (12-16)




3. vietas ieguvēja nominācijā "Solo vokāls" - Anastasija Granenko (6-11)




3. vietas ieguvēji nominācijā "Vokālā grupa" - ansamblis "Rozīnes" (6-11)




2. vietas ieguvēja nominācijā "Solo vokāls" - Diana Poluškina (6-11)




1. vietas ieguvēji nominācijā "Deju duets" - Jurijs Šibajevs un Diāna Koleda (6-11)




1. vietas ieguvējas nominācijā "Vokālais duets" - Nagornovas māsas (6-11)




Uzvaretāji nominācijā "Vokālā grupa" - grupa "Čižiki" (6-11)




Vairākkārtēja festivāla "Baltic Talents" laureāte - Olga Aleksejeva




Festivāla "Baltic Talents 2012" žūrijas kolēģijas locekļi un vadītāji
Chairman of welfare organization " Help people" - Andrey Loss


















































































 

 

 

© 2013 DANCE THEATRE AMRITA